2014 m. sausio 9 d., ketvirtadienis

The Sims 3 Pagrindai. 8. Namo/sklypo pirkimas/pardavimas.

Šioje temoje papasakosiu, kaip per The Sims 3  parduoti arba pirkti namą arba tuščią sklypą. Šiame žaidime galime turėti kelis namus/valdas. Taip pat yra naujovė ta, kad galime nusipirkti namelį ant vandens ir be abejo su juo plaukioti. Taip pat galime mieste nusipirkti pvz.: parduotuvę arba treniruoklių salę.

Taigi. Telefonu pasirenkame Real Estate and Travel Services.....


tada spaudžiame Move......


Tada Within This Neighbourhood... 


Atsiveria lentelė. Ten kur parašyta Member, žemiau pasižymime savo šeimos narius, kurie kraustysis kartu, ir su rodykle, kuri rodo į dešinę, perkeliame į dešinę pusę iš kairės. 


Jei norime tuščio ploto, spaudžiame ant Empty Lot... 


... ir tada atsivers miesto žemėlapis, kuriame surasime norimą plotą. Žemėlapyje surandame valdą, kuri atrodo, kaip tuščias kvadratukas, ant jo ir spaudžiame.


Patvirtiname savo pasirinkimą paspausdami OK.


Na, o jei norime pasiimti daiktus iš senojo namo, spaudžiame ant Pack Furniture, o jei ne - Sell Furniture ir spaudžiame ant varneles.


Patvirtiname spausdami ant Yes.Ir taip simsai išsikrausto į naują plotą, kuriame galėsite susikurti aplinką pagal save ;)


Dėmesio! O jei tiesiog norite antro namo/ploto, visa eiga turėtų būti tokia: Real Estate and Travel Services... Move... Purchase Additional Home...

O komanda Check Real Estate... leis pasižiūrėti parduodamus plotus, parduotuves, namus.