2014 m. rugsėjo 4 d., ketvirtadienis

THE SIMS™ 4 DIGITAL DELUXE instaliavimas

Štai! Pagaliau sulaukėme ilgai laukto The Sims 4 žaidimo! Vos tik išėjusį žaidimą jau galime parsisiųsti ir jau žaisti. Pamatysime ar jis mus nustebins ar nuvils... Kaip dauguma straipsnių internete rašo, kad geriau neišmesti The Sims 3, nes naujausieji mus gali stipriai nuvilti. 
Internete yra visas sąrašas dalykų, kurių nerasime naujausiame žaidime, pavyzdžiui: kūdikių, ką tik gimęs leliukas netaps kūdikiu, jis taps iš kart vaiku! Visą sąrašą galite paskaityti ČIA. Na, o kaip bus iš tikrųjų? Pažaisiu, pamatysiu ir aprašysiu!

Taigi, žaidimą rasime torrent`uose arba pirksime iš ČIA. Jei pirksime, visą informaciją, kaip parsisiųsti iš Origin ir instaliuoti, rasite mano jau rašytame straipsnyje ČIA.

Taip pat skaitykite apie pirmuosius mano įspūdžius ir sužinokite viską apie naująjį valdymą ir paaiškinimą  straipsnyje ČIA. :)


Iš kart noriu perspėti, kad norint paleisti šį žaidimą gali kilti nemažai problemų: 

  • antivirusinė gali palaikyti paleidžiamąjį failą virusu, todėl ją reikia trumpam išjungti;
  • neteisinga rezoliucija pagal monitorių.
Parsisiunčiame žaidimą. Susirandame TS4 failą ir jį paleidžiame. Jį paleidus atsivers lentelė su Origin update`u. Taigi palaukiame.

Parsisiuntę žaidimą, susirandame failą TS4 ir jį paleidžiame. Atsivers lentelė su Origin update`u. Taigi palaukiame.


Po update`o atsivers Origin, kuriame mūsų prašys aktyvuoti žaidimą. Tačiau, jei mūsų simsai bus piratiniai, mes negalėsime jų aktyvuoti, nes neturėsime aktyvacijos kodo.
Taigi einame į Origin programą ir viršuje spaudžiame ant ant Origin ir Add Game...Tada pasirenkame UNIFY YOUR COLLECTION.


Atsivers lentelė, kurioje turėsime susirasti The.Sims.4.Launcher failą. Jį paleisime.Taip mūsų Origin žaidimų galerijoje atsiras simsai. Tačiau, mes dar jų žaisti negalėsi, nes juos automatiškai leis per Origin programą, o ši programa nuolat prašys aktyvacijos kodo. Taigi, kad nereikėtų leisti žaidimo per šią programą, spaudžiame dešiniu pelės klavišu ant atsiradusių simsų ir pasirenkame Game Properties...Atsidarusioje naujoje lentelėje uždedame varnelę ties Disable Origin in Game for this game ir spaudžiame OK.


Susirandame mūsų simsų folder`į ir leidžiame The.Sims.4.Launcher failą. 
Štai ir viskas! Simsai mūsų! :)Jei antrą kartą leisite žaidimą ir jis nepasileis, tada paprasčiausiai užvesite pelę ant žaidimo ir paspausite Play.