2014 m. sausio 7 d., antradienis

The Sims 3 Pagrindai. 7. Mobilusis telefonas.

Laikas jus supažindinti ir su The Sims 3 žaidimo telefono meniu. Šiame žaidime telefonas turi begalybę funkcijų apie kurias truputį papasakosiu.
Taigi, savo telefoną rasime savo inventoriuje arba tiesio paspaudę ant savo simso matysime užrašą - Smart Phone.


 Paspaudę ant to telefono, atsivers daug funkcijų. Taigi dabar kiekvieną pristatysiu. 

Paspaudę ant Camera... atsivers kameros, atsivers trys pasirinkimai. Camera Settings leis redaguoti kameros nustatymus, pvz.: nuotraukos dydis. Photos.... leis peržiūrėti padarytas nuotraukas. Taip pat tas nuotraukas galime persikelti į inventorių, pakabinti ant sienos arba kam nors padovanoti.

Pats viršutinis, Take Photo,  siūlo mums fotografuoti. Kai ant šio pasirinkimo paspausime, žaidimo vaizdą matysime, kaip per objektyvą. C - raidė nufotografuos, Z - raidė priartins vaizdą, X - patolins, F - filtras, I - pakeis dydį, P - pauzė, Esc - išėjimas.

Toliau telefono meniu, paspaudę ant Call Sim... atsivers kiti pasirinkimai. Paspaudę ant Chat galėsime pasirinkti kuriam simsui norime skambinti. Invite Over - pakviesime simsą į svečius, Ask Out On Date - pakviesime simsą į pasimatymą, Invite Out - pakviesime simsą išeiti į lauką, Invite Household Over - pakviesime šeimą, Chat Long Distance - galėsime paskambinti simsams, kurie gyvenami labai toli, pvz.: universitetų miesteliuose, Invite Foreign Visitors - pasikviesime svečius užsieniečius.

 Sekantis yra Services... . Paspaudę ant Call For Sing A Gram išsikviesime dainininką, Adopt a Pet from Shelter - įsivaikinsime gyvūną iš prieglaudos,...

 ... na o paspaudus ant Call for Services galime paskambinti į policiją (Police (beje tik tuo atveju, kai į mūsų namus įsibraus plėšikas)), į gaisrinę (Fire Department (tik kai kils gaisras)), paskambinsime laikraščių nešiotojui (Newspaper Delivery (šiuo atveju galime atšaukti jo darbą, nes šie darbuotojai dirba automatiškai)), paskambinsime į įvaikinimo prieglaudą (Adoption Service), picos išvežiotojui (Pizza Delivery),  miksologistui (Mixsologist), buitinės technikos taisytojui (Repairman), tarnaitęi (Maid), .....

 ....dydžėjui (DJ), magui (Magician), dainininkui (Singer), barmenui (Buttler).Paspaudę ant Social Networking... galėsime su Browse Web naršyti internete, vaizduoti video su Stream Video, bei rašinėtis su Texting su pasirinktais draugais, jiems siųsti vaizdo žinutes ir ttt.

Paspaudę ant Real Estate and Travel Services... galėsime persikraustyti į kitą miestą arba kaimynystę (Move.. (kaip nusipirkti/parduoti, persikraustyti aprašysiu kitoje temoje)), galėsime vykti į kelionę (Travel (kaip keliauti aprašysiu kitoje temoje)), su Check Real Estate galėsime peržiūrėti parduodamų vietovių tokių kaip parduotuvė ar parkas, su Roommate Services... galėsime turėti nuomininkų, su Purchase Additional Home galėsime įsigyti antrą namą.

Phone Settings leis mums keisti telefono išvaizdą (Chage Smart Phone Skin..), pakeisime skambėjimo toną (Change RIngtone), įjungsime begarsį režimą (Silence Phone). 

 Paspaudę ant Jobs and Offers...  atsivers nustatymai susieją su darbu. Deja, mano simsė yra bedarbė tai ir nustatymų nėra.

Na ir kas dar liko. Throw Party komanda leis surengti vakarėlį namuose, o Throw Party At... - vakarėlis pasirinktoje vietoje. Enroll in University komanda leis simsui eiti į universitetą (kaip tai padaryti papasakosiu kitoje temoje).Na ir paskutinis likęs nepaminėtas yra Check Social Groups. Čia pamatysime, kuriai socialinei grupei priklausome, ar moksliukų, ar maištaujančių, ar sportininkų grupei.