2014 m. birželio 3 d., antradienis

Watchdogs

Jau tikriausiai daugelis žaidėjų jau užbaigė ilgai lauktą Watchdogs žaidimą. Nemažai žaidėjų liko nusivylę šiuo žaidimu, mat išgirta grafikos kokybė visiškai neatitinka tokios kokią mums rodė dar neišėjus žaidimui. Taip pat nepatiko ir automobilių valdymas.

Man kokybė buvo patenkinama. Važiuojant automobiliu iš tunelio, staigiai nušviesdavo saulė, arba važiuojant prieš saulę, vaizdas taip pat priminė realybę. Kiek iš pat pradžių iki žaidimo pabaigos mane trikdė veikėjo Aiden valdymas bei šaudymas. Čia jis gerokai sudėtingesnis. Mašinų valdymą greitai perpratau. Jis šiek tiek primena Saints Row žaidimo valdymą. Žaidime nerodo kiek yra gyvybės, na tik jau kai gresia mirtis, pasirodo raudoni rėmeliai. Kas labiausiai mane nervino ir daugiausiai koją pakišdavo, tai valdymo bug`ai. Važiuojant su mašina, jie pasirodydavo rečiau, tačiau vykdant misijas labai nervuodavo, kai veikėjas pradėdavo pats judėti į priekį arba į šonus. Kaip tyčia prie priešų reikėdavo sėlinti, o veikėjas pats pradėdavo tiesiai bėgti. Istorija buvo gan nuobodoka. Lyg iš niekur nieko atsirasdavo naujų priešų. Taip pat ne kartą buvome ir išduoti kolegų. Taigi, mums reikėjo apsaugoti seserį ir sūnėną ir tuo pačiu atkeršyt už dukterėčią. Prie šios istorijos teko ieškoti kitų blogiukų hakerių. Taigi žaidimo misijos buvo tokios, kaip brautis į priešų valdas ir visus iššaudyt arba patyliukais nueit prie durų ar skydelių ir juos nuhack`inti, bei daug kartų teko sutramdyt priešus vejantis automobiliu. Beje šiame žaidime mentai taip pat kieti priešai. Reikia gerų vairavimo įgūdžių nuo jų atitrūkt. Kadangi mūsų veikėjas yra hakeris, galime pridaryti mieste spąstų, pvz. tokių, kaip vidury gatvės stovinčio šulinio dangčio išsiveržimas, ar blokadų statymas, šviesoforų išjungimas. Kas be ko, nuo mentų galime pasislėpti automobilyje atokioje vietelėje, išjungus variklį.

Žaidime galime už skillpoints atsirakinti įvairiausius skill`us. Taip pat yra nemažai papildomų misijų. Be to yra bombų craft`inimas. Parduotuvėje susiperkame reikiamas dalis, o po to tiesiog sutveriame bombą.


Manau nieko naujo nepapasakojau. Visi šio žaidimo gerbėjai ir ne gerbėjai jau seniai išanalizavę šį žaidimą, galbūt net dar jam nepasirodžius. Na esmė tokia, kad aš juo nenusivyliau. Man patiko grafika, automobiliai, įdomu buvo hack`inti, bei per kameras stebėti priešus. Žinoma, buvo vietų, kai labai sunervuodavo valdymo bug`as. Na matyt dar reikėjo laiko, ištaisyt žaidimą :)
Photo Gallery by QuickGallery.com