2014 m. gegužės 27 d., antradienis

The Sims 3 - Užimama vieta.

Dauguma The Sims 3 žaidėjų sako, kad įsijungus žaidimą jiems meta lenteles, išmeta iš žaidimo arba jis sustoja veikti. Viso to priežasčių yra begalybė. Pirmiausiai reikėtų pasitikrinti Launcher`io versiją, taip pat reikėtų pabandyti atsisiųsti naują Crack`ą.
Na, bet dabar labiau norėčiau pakalbėti apie TS3 užimamą vietą, nes tai taip pat gali būti viso to problema. Deja, norint žaisti pilnaverčius simsus, reikia labai daug laisvos vietos kompiuteryje. Be abejo, ne tik D: diske, bet ir C:. Taigi, kaip ir visus žaidimus ar programas, reikėtų instaliuoti į D: diską. Tačiau svarbiausi TS3 failai saugojasi C: diske ir mes to negalime pakeisti.  Kalbu apie C:\Users\user\Documents\Electronic Arts\The Sims 3 aplankalą. 
Kai C: diskas būna pilnas ir apkrautas, kompiuteris pradeda striginėti, jis ilgai įsijungia ir išsijungia. Sunkiau apdoroja, jei veikia daugiau nei viena programa, nepriklausomai nuo kompiuterio metų ar galingumo. Į tai reaguos ir žaidimai, t.y. simsai. Jie ilgai įsijungsinės, išsijunginės, žaidimas pradės trūkčioti, lagg`inti, o galiausiai pats pradės išsijunginėti. Blogiausiu atveju išvysite BSOD... Taigi, trumpai papasakosiu, kaip bent šiek tiek atlaisvinti jau minėtą TS3 aplankalą.
Bent jau man bežaidžiant tamsiai, kartais netyčia nuspaudžiu C raidę. Su šiuo mygtuku mes žaidime padarome nuotrauką. Nuotraukos išsisaugoja C:\Users\user\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Screenshots aplankale. na o jeigu specialiai ką nors fotografuojate, tai geriausia būtų, nuotraukas vis persikeldinėti į D: diską. 
Būna atvejų, kad netyčia nuspaudžiamas V mygtukas, su kuriuo filmuojame simsus. Video failas užima daugiau nei nuotrauka, tad reikėtų karts nuo karto pasitikrint šį aplankalą, ar netyčia nėra nereikalingų kadrų C:\Users\user\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Recorded Videos aplankale.
Visos modifikacijos išsisaugoje C:\Users\user\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Downloads aplankale. Tad geriausia neįsijausti į modus ir nesisiuntinėti kas papuola į akis.
Lygiai tas pats ir šiame aplankale C:\Users\user\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Mods\Packages .
Jei parsisiunčiame jau padarytus simsu, juos išsaugojame čia C:\Users\user\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\SavedSims
Na, o žaidimo save`ai išsisaugoje čia C:\Users\user\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Saves .
Kitų aplankalų nederėtų trinti ar kaip nors redaguoti. Galime kontroliuoti tik šiuos paminėtus folder`ius.

Na o čia pateikiu setup`ų svorius. Be abejo instaliuoti papildymai užima ne mažiau vietos, tad jei įsiinstaliavote žaidimą, setup`ą ištrinkite.

The Sims 3------------------------- 5,55GB
Expansion packs:
The Sims 3: World Adventures------5.47GB
The Sims 3: Ambitions---------------4.59GB
The Sims 3: Late Night--------------6.74GB
The Sims 3: Generations-------------4.92GB
The Sims 3: Pets---------------------5.29GB
The Sims 3: Showtime---------------5.21GB
The Sims 3: Supernatural-------------3.30GB
The Sims 3: Seasons-----------------3.90GB
The Sims 3: University Life-----------5.20GB
The Sims 3: Island Paradise----------3.10GB
The Sims 3: Into the Future-----------3.72GB
Stuff packs:
The Sims 3: High-End Loft Stuff-----------4.51GB
The Sims 3: Fast Lane Stuff----------------2.43GB
The Sims 3: Outdoor Living Stuff.----------4.57GB
The Sims 3: Town Life Stuff----------------1.84GB
The Sims 3: Master Suite Stuff-------------2.31GB
The Sims 3: Katy Perry's Sweet Treats-----2.62GB
The Sims 3: Diesel Stuff-------------------.-2.64GB
The Sims 3: 70s, 80s, & 90s Stuff----------3.07GB
The Sims 3: Movie Stuff--------------------1.65GB


Na, o aš nebereikalo pirkau išorinį HDD, į kurį kraunu žaidimus. Štai tiek užima mano suinstaliuoti simsai: