2013 m. rugsėjo 26 d., ketvirtadienis

Mano Raptr ir mėgstamiausieji žaidimai.

Taigi, pradėsiu nuo savo mėgstamiausiųjų žaidimų peržvelgdama savo Raptr žaidimų kolekciją. 
Beje, kas tas keistai skambantis Raptr? Tai tarsi gamer`ių Facebook`as. Čia galima pildyti savo žaidimų kolekciją, ieškoti bendraminčių ir su jais bendrauti, dalyvauti forumuose, kelti nuotraukas ar įrašus, ir svarbiausia Raptr nuskaito žaidimus esančius kompiuteryje ir rodo valandas, kiek laiko pražaidžiate žaidimus. Beveik taip pat, kaip ir Steam`as, tačiau Steam`as rodo tik pirktus žaidimus, o čia nebūtinai - skaičiuoja ir piratinius. Deja, Raptr, dėl tam tikrų priežasčių, mato ne visus žaidimus esančius kompiuteryje, todėl galima pačiam susirasti žaidimą ir jį prisidėti. Pas mane be abejo nėra labai tikslios valandos, nes dar daug daug laiko lošiau prieš tai kol nebuvo sukurtas Raptr. 
Taigi, daugiausiai praloštų žaidimų eilė štai tokia, nuo tada, kol įsiinstaliavau Raptr.
Most Played games

Tačiau daugelį žaidimų esu pralošusi kur kas daugiau, pavyzdžiui Guild Wars 2 iš tiesų esu pražaidusi 891 valandas, (beje, apie GW2 dar pakalbėsiu). Netikite? Štai apačioje, chat`o lentelėje, įrodymai:
Žaidime Guild Wars 2 norėdami sužinoti, kiek laiko praleidote žaisdami, įveskite komandą /age.

Taip pat ir su pačiais The Sims 2 ir The Sims 3 yra netikslumų, nes nuskaito ne kiekvieną papildymą atskirai, o tą kurį paleidžiate. Asmeniškai buvau TS2 maniakė, žaisdavau ištisus metus. Labai mėgdavau statyti modernius arba senoviškus namus, o kai atsibosdavo statyti, kurdavau įvairiausias šeimas ir kurdavau įvairiausias jų istorijas. O ką jau kalbėti apie įvairiausias modifikacijas ir cheat`us. Taip pat kurdavau rūbus, makiažą, turėjau savo forumą. Tačiau greitai pabodo ir pradėjau žaisti kitus žaidimus. 
TS2
TS3

Vindictus - taip pat labai įdomus mmorpg stiliaus žaidimas. Tačiau gaila, nes dauguma šalių yra užbanintų, tarp jų ir Lietuva. Tačiau žaidėjai su senais account`ais jį gali žasiti. Šis žaidimas yra gan sudėtingas ir tuo pačiu paprastas. Jame reikia vaikščioti po dungeon`us ir taip kelti savo levelį. Taip pat vykdyti savo Story užduotis. Jau pačiu craftingu jau net neužsiėmiau, nes nelabai ir turėjau tame patirties. Veikėjų čia ne per daugiausiai. Norint sukurti unikalią išvaizdą teks sumokėti tikrais pinigais. Pačiai teko lošti su Evie ir Vella. Labiausiai man patiko Vella. Su savo sword`ais ji atrodo kur kas galingesnė, nei Evie su dalgiu, ir visas valdymas daug smagesnis.
Veikėjai
Vella
Grand Theft Auto: San Andreas - vienas iš mano mėgstamiausių iš šio žanro žaidimų. Taip pat teko žaisti Grand Theft Auto: III bei Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: IV. Taip pat laukiu kol išeis PC versija Grand Theft Auto: V. Blogiausiu atveju lauksiu kol vaikinas užleis vietą prie Xboxo :D. GTA:SA yra gan įdomus ir paprastas žaidimas, su paprasta, bet ne prasta aplinka. Neneigsiu, bet tekę ir panaudoti cheat`us, siųsdavausi įvairiausius mod`us. Taip pat lošiau(-iu) SAMP`ą, tam tikruose RealLife serveriuose. Deja, didžiausią publiką SAMP`e sudaro vaikai, kurie save taip išaukština, kad net žaist nebesinori. Teko padirbėti ir su MTA programa. Su ja yra gan sunku, bet tuo pačiu ir įdomu kurti map`us. Tačiau tam reikia be galo daug įgūdžių ir kantrybės.


SA:MP


Saints Row: Third - na jau jei Vindictus pridėjau prie savo mėgstamųjų, tai ir šį žaidimą turėčiau pridėti. Dauguma žmonių laiko šį žaidimą GTA parodija, nes jis atrodo nerimtas, šmaikštus su keisčiausiom misijom ir visa istorija. Nors žaidimo istorija yra išties šmaikšti ir įdomi. Šiame žaidime galime nemažai skirti laiko norint sukurti savo unikalų veikėją, tai yra, galime bet kada keisti išvaizdą, galime pirkti rūbus, kurių įvairovė tikrai didelė, taip pat eiti į tattoo salonus, darytis makiažą, galų gale galime darytis plastines operacijas. Na keista tai, kad galime vyriškos lyties atstovą perrengti moteriškais drabužiais ir padažyti lūpas ar akis, na o merginoms užauginsime barzdą ar ūsus. Taip pat galėsime tuninguoti savo automobilius, dalyvauti mūšiuose prieš kitas gaujas, nusipirkti tam tikras parduotuves ar pastatus. Taip pat žaidime pilna ir kitų papildomų misijų, kaip pavyzdžiui papozuoti fotografams ar rinkti nuogalių statulas. Taip pat daug dėmesio skirta savo gaujos tobulinimui. Galime pasirinktų jų išvaizdas ar kokius automobilius jie vairuos. Reikia paminėti, kad žaidimas neapsieina ir be cheat`ų. Tačiau man teko naudoti tik pinigų cheat`ą, kad galėčiau laisvai upgrade`inti savo ginklus. Iš tiesų šiame žaidime yra sunku numirti, todėl nereikia tam tikrų nemirtingumo kodų., nors net nežinau ar toks yra. Taigi, kaip užbaigsiu šį žaidimą, nekantrauju išbandyti Saints Row: IV :)