2013 m. rugsėjo 26 d., ketvirtadienis

Mano Steam kolekcija


Taigi, trumpai pabandysiu aprašyti savo nedidelę žaidimų kolekciją Steam programoje:


Anomaly Warzone Earth - šį žaidimą kartu su Risen2 - Dark Waters, Sacred 2 Gold ir Saints Row: The Third įsigijau iš Humblebundle. Iš tiesų šių dviejų pastarųjų net nežaidžiu, nes neįdomus, o pirkau dėl SR:3. 


Awesomenauts veikėjai
KovaAwesomenauts - tikrai šaunus žaidimas, ypatingai žaidžiant su draugų kompanija. Šio žaidimo stilių galima lyginti su garsiuoju League Of Legends, nes čia reikia apginti savo turret`us ir nugriauti priešų. Bežaidžiant vis atsirakina nauji unikalūs veikėjai. 


Awesomenauts - build`as
Beje, norint pakeisti jų skin`us, teks pirkti tikrais pinigais. 

Taip pat šiame žaidime galima susikurti savo 
veikėjui build`ą, 
kuris duos mums daugiau galių.

Battlefield 3 - na čia daug kam aiškus žaidimas, manau ir komentuot nereik. 

Beat Hazard

Beat Hazard - tai žaidimas indie stiliaus, menu išsirenkame iš savo muzikos kolekcijos dainą, pasileidžiame ir pagal ją šaudome į priešus. Mano nuomone klausant Dubstep`ą, šis žaidimas iš ties darosi įdomus. Na tikrai reikėtų BH rekomenduoti, norintiems pažaisti ir tuo pačiu paklausyti muzikos. Taip par yra vis sunkesnis lygiai. 

Darwinia, Defcon, Multiwinia - tai sunkiai paaiškinami žaidimai, kurių aš niekam nerekomenduoju. Juos gavau dykai.

Evoland - tikrai įdomus ir įspūdingas žaidimas. Tai indie žaidimo evolucionavimas. Iš pradžių žaidimas atrodo nespalvotas, iš kvadratėlių, kuo toliau įsižaidžiant, žaidimas pasikeičia į 3d tipą ir vis gerėjančią kokybę. Gan paprastas, bet tuo pačiu ir nelengvas. Na manau šiam kartui tiek. Kitą kartą užbaigsiu savo kolekcijos aprašymą :)