2018 m. rugpjūčio 21 d., antradienis

Apie PUBG ir Fortnite ir mano laukiamiausieji

Sveiki skaitytojai, 
kaip seniai čia tebuvau, bet tai nereiškia, kad nieko nebežaidžiu, tiesiog reikia nemažai laiko skirti rašymui,apgalvojimui apie ką rašysi ir panašiai. Na, bet nebesigilinkime, eime prie reikalo.

Nemažai laiko praėjo po paskutinio mano įrašo bloge ir tiek nemažai naujienų žaidimų pasaulyje. 
PUBG

„Twitch“ pasaulį dabar drebina daugelių žaidėjų išlikimo žanro internetinai žaidimai, kitaip Battle Royal, kaip PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) ir Fortnite. Šiuos žaidimus išbandžiau ir aš ir visi kiti. Esmė abiejų panaši į filmą "Hunger Games" (dar tik trūksta zombių). Solo arba su komanda, norimoje žemėlapio vietoje tu iššoki iš lėktuvo ir nusileidęs greitai nieko nelaukdamas ieškai pirmojo ginklo apsiginti, kol kiti nerado tavęs ir nenuždė. Apsiloot`inęs toliau ieškai geresnių ginklų, šalmų ir panašių dalykėlių. Laimi vienintelis likęs gyvas iš 100 žaidėjų. O, kad nereikėtų ilgai ir nubodžiai blaškytis per visą žaidimo žemėlapį, atsiranda riba, į kurią turi būtinai papult, nes už jos tu mirsi. Ta riba laikui bėgant mažėja, tad kuo toliau, tuo labiau priešai vis labiau artėja tavęs. 

Fortnite šiek tiek išsiskiria nuo PUBG, nes čia gali kirsti medžius ir sau pasistatyti barikadas apsiginti nuo priešų. Man asmeniškai tokios funkcijos nereikia, tai užsima laiko ir galiausiai tavo "tvirtovė" taps už ribos, tad apsiginti nebegalėsi. 

PUBG yra labiau tikroviškas (baigiasi automobilio degalai ir panašiai, tačiau važiuojančiame automobilyje negalėdavai atsigerti RedBull ir taip pasigydyti), o Fortnite žaismingas, nuotaikingas ir animacinis. Tarp kitko, abu šie žaidimai yra mokami, tačiau Fortnite turi ir Free To Play režimą. Tačiau norėdamas pasimokyti ar tiesiog pažaisti PVE, teks nusipirkti Fortnite. Žaidimo skin`ai žaidime taip pat yra mokami. PUBG gautas loot`as sukasi Steam Markete.
Fortnite
Deja, PUBG nuo pat pradžių buvo labai neoptimizuotas, nors dabar ir papildytas naujais žemėlapiais, jis vis dar striginėja. Kadangi šie žaidimai labai konkurencingi tarpusavyje, jie abu veržiasi ne tik į PC platformą, bet ir į mobiliuosius telefonus ir net konsoles. Vietoj to, geriau jau gerintų žaidimo optimizaciją, kad jis būtų kokybiškas ir sklandžiai veikiantis. Nepaisant to, išbandžiau PUBG mobiliają versiją. Ji yra atskira nuo Steam versijos. Norint žaisti telefone, reikia turėti, gan gerą išmanųjį. Manasis Honor 5x gan greitai užkaisdavo ir prasidėdavo dideliai lag`ai ypač tuo momentu, kai artėji priešo link. Tad tokiu atveju įsėdau į automobilį ir būdama labai evil, tiesiog visus pasitaikiusius žaidėjus pervažuodavau. Taip gan sėkmingai žaidžiau :D

Kad ir koks PUBG buvo neoptimizuotas, 2018 m. „Steam“ parduotuvėje buvo parduota virš 30 milijonų žaidimo kopijų, o maksimalus vienu metu žaidusių skaičius siekė 3 milijonus žaidėjų. Jis tapo populiariausiu „Steam“ parduodamu žaidimu ir net aplenkė Counter Strike: Global Offensive. Vos išleistas spėjo laimėti „Geriausio kelių žaidėjų režimo žaidimo“ apdovanojimą, taip pat geriausių 2017 m. žaidimų apdovanojimuose „PlayerUnknown's Battlegrounds“ buvo nominuotas geriausio metų žaidimo kategorijoje. Žaidimą išleidus jis laimėjo „Geriausio žaidimo asmeniniams kompiuteriams“, „Geriausio kelių žaidėjų režimo žaidimo“ ir „Geriausio žiūrovų žaidimo“ nominacijas IGN apdovanojimuose.
Na, o „Epic Games“ studijoje sukurtas „Fortnite“ taip pat gali pasigirti savo pasiekimais, pvz. „Twitch“ platformoje E3 metu vyko labdaringas žaidimo turnyras „Pro-Am“, kurį vienu metu stebėjo net 1,46 milijonų žiūrovų. Ankstesnis „Twitch“ žiūrimumo rekordas priklausė esporto karaliui „Counter Strike: Global Offensive“. Sausį vykęs „Boston Major“ turnyras prie kompiuterių ekranų sutraukė 1,1 milijoną žiūrovų.

Man šie žaidimai nepadarė didelio įspūdžio. Jie labai monotoniški ir kažkiek nesąžiningi. Kiekvieną kartą vis tas pats - iššoki iš lėktuvo į toliau esančią "saugesnią" zoną, nes matai, kur ir kiek iškrenta priešų dar pačioje pradžioje. Tačiau kol tu nusileidi su parašiutu, tavo priešai jau būna apsiloot`inę ir tave beginklį tuojaupat nušauna. Gali pasirinkti variantą camp`inti, kurį laiką dar išliksi gyvas, tačiau, mažėjant zonai, tave vistiek suras ir nušaus, kad ir bus telikę 2 žaidėjai.

Pagaliau 2018 m. lapkričio 27 d. turėtų išleisti naują, mano ilgai lauktą"Darksiders III". Šį kartą žaisime už moterį, kuri atrodo išties galingai. Traileris tikrai kerintis:



O štai mano, dar nuo 2013 metų, labiausiai laukiamiausias "The Witcher" kūrėjų žaidimas "Cyberpunk 2077" turėtų būti išleistas 2019 metais.



Dar vienas gan intriguojantis žaidimas "Vigor":







Taip pat labai nekantriai laukiau Monster Hunter World, kuris pagaliau jau išleistas ir ant PC. Deja, šio žaidimo reikalavimai yra didoki mano kompiuteriui, nors su GTX 760 dar telpu į minimalius reikalavimus, tačiau procesorius i3-2100, jau per silpnas. Žaidimas veikia, tačiau nėra smagumo žaisti, kai visi krašteliai keturkampiai. Priežastis atsinaujinti PC :)




















Komentarų nėra:

Rašyti komentarą