2015 m. kovo 7 d., šeštadienis

Heroes of the Storm


Grįžtu pas MOBA! Netikėtai mano Battle.net paskyroje atsirado ilgai lauktas Heroes of the Storm žaidimas. Daugelis žaidėjų ilgai laukė BETA pakvietimų. Laukė, nesulaukė ir galiausiai nusprendė, kad šis žaidimas nieko vertas. Buvo pasklidę ir tokių gandų, kad žaidimas taip ir nepasirodys, nors jau dauguma žaidėjų galėjo įsigyti pack`us už pinigus.
Tikriausiai dabar atsiras begalybė žaidėjų, kurie susiskirstys į tris stovyklas - DOTA fanai, LOL fanai ir HOtS fanai. Tikriausiai ir prasidės žaidimų lyginimai. Na gerai. Jau prasidėjo..
Žaidimas sveria tik ~4GB. Vos tik jį įsijungus, žaidimas automatiškai nustatė grafikas pagal mano kompiuterio galimybes. Tai vienintelis žaidimas, kuris pripažino mano kvadratinio ekrano  rezoliuciją! Prisijungus į žaidimą, mums parodo labai gražų ir kokybišką intro filmuką. Šio žaidimo grafika išties nuostabi, o ką jau kalbėt apie plaukų judesius. Žaidimo grafika man labai primena į Hearthstone. Na WOW`o žaidėjai taip pat supras. 
Žaidimo herojai yra kelių žaidimų veikėjai: WOW, Diablo, Starcraft,... Žaidime jų rasime nemažai, taip pat savo herojus galėsime papuošti ir skin`ais, tačiau šie pasirodė ne itin pigūs. Taip pat galėsime pakeisti ir skin`ų spalvas. Galėsime įsigyti ir mount`us. 
Žaidimas turi pliusą, kad neteks žaisti tame pačiame žemėlapyje. Čia jų yra keli ir jie yra skirtingos struktūros. Beje, sutiksime ir įdomių užduočių - bosų. Pavyzdžiui, viename žemėlapyje rinksime monetas, kurias priduosime piratui, o tas piratas iš savo laivo pradės šaudyti bombas į priešų bokštus.
Didžiausias skirtumas lyginant su LOL`u yra tas, kad šiame žaidime žaisime ne už save, o už savo komandą. Žudydami mob`us, mes rinksime ne pinigus sau, o XP, SAVO komandai. Kartu su XP kils ir mūsų komados level`is, o su level`io pakilimu galėsime atsirakinti talentus (skill`us). Taip, kad čia neteks, bėgti į bazę ir pirkti tam tikrus item`us, kaip LOL žaidime. Tad šiame žaidime yra labai svarbu kovoti už savo komandą. Taip pat, čia negalioja ta taisyklė - užmušti paskutiniam mob`ą. Čia viskas yra bendra. Taip pat man patiko tai, kad galime pasirinkti veikėją už, kuris yra mums mėgstamiausias. Pvz.: LOL`e vos tik įsijungus veikėjų pasirinkimo langui, turime greit pagriebt savo herojų kol kitas žaidėjas jo nepagriebė. Ten pirmiausiai surandami žaidėjai, o čia, pirmiausiai pasirenkame veikėją ir tik po to ieškomi žaidėjai.
Žaidime yra nemažai veiklos. Kiekvieną dieną gauname quest`us. Pavyzdžiui, sulošti tris match`us su Warrior`u. Tačiau savo šių quest`ų atmesti ar pakeisti negalime, taip kaip Hearthstone žaidime. Už dienos quest`ų įvykdymą gauname daugiau gold`o nei įprastai. Taip pat gauname daugiau taškų žaisdami su draugais.
Žaidime kelsime ne tik savo level`į, bet ir atskirai, kiekvieno veikėjo, atrakindami jam naujus skill`us.


Pasitaisau:

Šiame žaidime yra keletas "Game Mode`ų", kaip "Quick Match", "Unranked" bei "Ranked". Pastaruosiuose, dviejų komandų "hosteriai""užbanina" veikėjus, vėliau kiti žaidėjai gali išsirinkti savo veikėjus, visai panašiai, kaip LOL`e.
"Game Mode" visi gali rinktis savo mėgstamiausius veikėjus, be jokių varžymų.