2015 m. kovo 17 d., antradienis

Guild Wars 2 - Daily ir PvP

Žaidime absoliučiai pasikeitė Daily ir Monthly sistema. Tiksliau tariant, Arena.Net panaikino Monthly ir palengvino Daily rinkimą.  
Seniau Monthly buvo susiejąs su Daily. Dabar vietoj Monthly, kiekvieną dieną prisijungdami į žaidime, gausime skrynutę, kurioje bus reward`as. Tai galioja ne kiekvienam veikėjui, o account`ui (accountbound).  Seniau norint gauti Monthly archievement`ą turėjome atlikti užduotis WvW, sulošti tam tikrą skaičių Fractal`uose ir panašiai. Beje, reikėdavo įvykdyti bent 3 užduotis. Dabar užtenka tik prisijungti ir gausime chest`ą. 
Seniau Daily achievement`ą gaudavome atlikdami tam tikras užduotis, kaip tam duotas tikras skaičius nužudyti tam tikriems mob`ams, craft`inimo  materijų farm`inimas, PvP ir panašiai. Norint gauti achievement`q, reikėdavo atlikti 5 užduotis. Dabar užtenka 3. Pavyzdžiui, sužaisti su warrior`u PvP, susinkti 50 PvP taškų, ar bent jau laimėti vieną PvP match`ą, tam tikrose zonose "nuravėti" žoles, sudalyvauti žemėlapio eventuose arba bent kartą pasinaudoti Mystic Forge. 

Mano žaidimo rutina: daily įvykdymas ir dungeon`ų prabėgimas. Man geriausias ir lengviausias būdas gauti Daily achievement`ą yra PvP užduotys. 

Kadangi visada papuola užduotys susiejusios su PvP, tad reikia: 
  • laimėti su tam tikru veikėju 1 PvP match`ą, 
  • surinkti 50 PvP taškų, 
  • nužudyti kitą PvP žaidėją, 
  • bei užimti priešų vietą.   

Štai, pasirodo daugiau užduočių nei reikia ir jas visas galime surinkti viename match`e. Trumpai papasakosiu, kaip greičiausia tai padaryti. Žaidime yra keletas žaidėjų sukurtų serverių, kurie yra skirti farm`inti rank`ą. Esmė yra tame, kad VISADA laimi raudona komanda. Tad raudonieji gauna didesnį taškų skaičių. Tačiau problema ta, kad visi žaidėjai taikosi į raudonąją komandą, tad kartais tenka spam`inti pelės mygtuką ant raudonos rodyklės (3-gubas mygtukas man gerai padeda:D ). Taigi, prisijungiame į serverį, spaudžiame B mygtuką ir nuolat click`iname raudoną rodyklę, kol patenkame į raudonąją komandą.
Geriausias žemėlapis farm`inimui yra Battle of  Kyhlo. Visi žaidėjai susirenka žemėlapio viduryje (Clocktower) ir vieni kitus užleisdami užima vietą. Taip po vieno match`o surenku Daily. Match`as trunka apie 10 min. Pasibaigus match`ui, gauname dovanas ir visi pradeda tiesiogine ta žodžio prasme taškytis. Žinoma, tai yra tarsi sukčiavimas. Keliamės savo PvP rank`ą nesikovodami prieš kitus žaidėjus. Tačiau vykdyti Daily su PvP yra dvipusė nauda, kadangi už taškus galime atrakinti ir tam tikrus chest`us, kuriuose galime rasti ne tik armor`ų, bet ir kitų vertingų materijų. Užvedę pelę ant skrynios, mums parodys ką galime iš jos gauti. Tačiau, pavyzdžiui, pagal nuotrauką apačioje, nėra taip lengva, kaip atrodo. Iki antros skrynios, mes turime atrakinti dar keletą papildomų skrynių. Tame tarpe, galime gauti paprastas item`ų skrynias, transmutation akmenukus arba papildomų taškų buteliukus. Užbaigę vienos skrynios rinkimą, automatiškai pereiname prie kitos skrynios, taip pat galime aktyvuoti, bet kurią norime, nebūtinai esančia eilės tvarka.
Daugiau plačios informacijos apie PvP reward`us galime rasti wikipedijoje ČIA.