2014 m. lapkričio 1 d., šeštadienis

Guild Wars 2

Nors dar plačiai nerašiau apie Guild Wars 2, bet šis žaidimas yra mano pats mėgstamiausias. Kiek teko išbandyti MMORPG žanro žaidimų, šis yra vienintelis, kuris patraukia savo unikalumu, išvaizda, veikla, istorija,... Daug kas mėgsta jį lyginti su WOW, bet koks gali būt lyginimas? Šie žaidimai yra iš tiesų skirtingi, na apie skirtumus ir panašumus nekalbėsiu, nes nemėgstu lyginti žaidimų, mėgstu išskirti tik to žaidimo pliusus ar minusus. Galime lyginti tik tų pačių kūrėjų kurtus žaidimus, atsižvelgiant į kūrėjų tobulėjimą arba "nusitobulėjimą".
Žaidimą lošiu nuo pat pirmųjų vadinamųjų Beta Stress`ų. Beje šis žaidimas paskatino mane įsigyti naują kompiuterį. Gal skamba ir keistai, tačiau su 9 metų senumo kompiuteriu tikrai nebūčiau išbandžius MMORPG žanro žaidimų. Taip, šis žaidimas yra mano pirmasis MMORPG žanro žaidimas ir pakolkas vienintelis mėgstamiausias, mano laiko žudikas :D Šiame žaidime, galiu pasakyti, kad esu pasiekus jau daug, nors žinoma yra dalykų, kurių nežinau, bet atėjus reikalui, išsami Wiki pagalba visada padės. Taip pat ir visagalėje Google`je ar Youtube`je galima rasti daug informacijos.

Žaidime susikūrę veikėją, mes pasirenkame, kokia bus jo istorija. Čia pat atsiranda istorijos užduotys (quest). Žaidime taip pat renkame archievement`us, kurių yra begalybė, nuo dienos, mėnesio iki egzotinių šarvų rinkimo ir tt. Čia pat atsidenginėjame žemėlapius pagal levelį, žinoma jei nueisime į 80 levelio žemėlapį, kai mūsų levelis yra vos 10, tada vargiai ar išgyvensime. Kiekviename žemėlapyje renkame vistas, skill point`us, point of interest bei task`us kitaip vadinamus "kvestus". Žemėlapiuose vyksta ir dinaminiai eventai. Taip pat žaidime yra begalybė bosų. Žaidime rasime ir Jumping Puzzles, kurios tikrai išves bet kurį žaidėją iš kantrybės.

Žaidimo ekonomią sudaro gold`as ir gems`ai, kuriuos galime įsigyti už realius pinigus. Beje, gem`us galime keistį į goldą ir atvirkčiai, nes žaidimo marketinge rasime įvairių dalykų, tiek šarvų skin`ų, tiek boost`ų, tiek papildymų, magiškų kilimų, ir panašiai. Ech...Kadaise už 1 gold` gaudavome 22 gem`us, tačiau dabar ekonomika pasikeitė. Infliacija. 1 gold`as lygus 6 gem`ams.
Taigi pagrindinė užduotis pasikėlus max levelį - farminti gold`ą. Nes jo prireiks tikrai daug. Taip pat derėtų rinkti ir įvairias craft`inimo materijas, jos yra ne tik brangios, bet ir reikalingos ateities craft`inimui. 

Ilgai užtrukau, kol surinkau viso pasaulio 100%